Alpine Hut Insulated Domes
Susisiekime
Ø7.2m Alpine Hut Insulated Domes PVC semi-permanent buildings
Sukurtas ir išplėtotas „Alpine Hut“ apšiltintas kupolo apvalkalas tinka naudoti ištisus metus įvairiose klimato sąlygose, esant didelei lietaus ir sniego apkrovai.
Pagal užsakymą sukurtas 7 sluoksnių apšiltintas vokas, pagamintas taip, kad iš paties voko būtų ištraukiama drėgmė. Drėgmei pašalinti numatytos oro pralaidumo ir mikroventiliacijos sistemos.
Panoraminio lango kietmedžio staktos pagamintos su įtraukiamomis išpjautomis polikarbonato juostelėmis, kurios priglunda prie lango, kad ant medienos nesusidarytų kondensatas ir drėgmė.
Tai pusiau nuolatiniai pastatai. „Alpine Hut Insulated Glamping“ Dome be papildomo remonto tarnaus daugiau nei 20 metų. Išskyrus PVC dangą, kuri, priklausomai nuo jūsų klimato ir eksploatavimo sąlygų, tarnaus iki 10-15 metų. Susidėvėjusią PVC dangą galima pakeisti.
Kupolo konstrukcijos apskaičiuotos taip, kad atlaikytų iki 1,6 kN sniego apkrovą ir iki 34 m/s vėjo apkrovą. Jei reikia didesnio atsparumo apkrovai, kreipkitės patarimo.

Komplektaciją sudaro:
1) PVC-OSB fasadas. Kupolo fasadas yra daugiasluoksnis. Išorinė danga: PVC danga, difuzinė plėvelė, OSB 18 mm plokštė, izoliacinė PIR 50 mm. Rėmo jungtys cinkuotos.
2) STAR sistemos medinis karkasas. STAR Classic Zn jungčių rinkinys. Mediniai statramsčiai. Cinkuoti varžtai.

Rėmo dalių nesimato, kai rėmas iš išorės ir vidaus uždengtas plokštėmis. Naudojama C24 klasės konstrukcinė mediena ir dvisluoksnės cinkuotos STAR jungtys. Izoliacinis sluoksnis yra viduje, tarp vidinių faneros plokščių ir išorinių OSB plokščių.

Matomos panoraminio lango rėmo dalys pagamintos iš uosio medienos. STAR jungtys yra iš nerūdijančio plieno. Tarp uosio medienos ir PVC dangos yra polikarbonato tarpinės.
3) Izoliacija: Trikampės plokštės PIR 50 mm. Priešgaisrinė klasė B-s1, d0.

FF-PIR termoizoliacinės plokštės pagamintos iš standžių poliizocianurato (poliuretano) putų (PIR) šerdies ir iš abiejų pusių padengtos daugiasluoksne aliuminio folija.

Dėl itin mažo šių plokščių šilumos laidumo (λD = 0,023 W/(mK)) konstrukcijų storį galima sumažinti iki 2 kartų. Taip ne tik sutaupoma vietos ir naudingojo ploto patalpose, bet ir sumažinamas konstrukcijos svoris.
4) Vidaus apdaila: beržo faneros trikampės plokštės prie karkaso tvirtinamos plonomis vinimis. Faneros paviršius - natūrali neapdorota mediena. Jei norite patobulinti interjerą, po sumontavimo fanerą galite nudažyti arba nulakuoti.

Panoraminių langų galimybės:
5) Skaidrus PVC. Skirta PVC-OSB fasadui. Skaidri PVC membrana, suvirinta. Rėmo jungtys iš nerūdijančio plieno. Rėmo medinės dalys kietmedžio uosio mediena.
6) Dvigubas IGU stiklo paketas. Skirta IGU stiklui ir PVC-OSB fasadui. Trikampiai grūdinto stiklo paketai 26 mm. Aliuminio ir gumos sistema struktūriniam stiklui. Struktūrinis silikonas. Rėmo jungtys iš nerūdijančio plieno. Karkaso medinės dalys kietmedžio uosio mediena.
7) GU grūdintas stiklas. PVC-OSB fasadui. Trikampiai grūdinto stiklo paketai 6 mm. Aliuminio plokštė struktūriniam stiklui. Struktūrinis silikonas. Rėmo jungtys iš nerūdijančio plieno. Karkaso medinės dalys iš kietmedžio uosio.
Pranašumai:
  • Pranašumas: skaidrus PVC.  Skirta PVC-OSB fasadui. Skaidri PVC membrana, suvirinta. Karkaso jungtys iš nerūdijančio plieno. Karkaso medinės dalys iš kietmedžio uosio. 
  • Dvigubas IGU stiklas. Skirta IGU stiklui ir PVC-OSB fasadui. Trikampiai grūdinto stiklo paketai 26 mm. Aliuminio ir gumos sistema struktūriniam stiklui. Struktūrinis silikonas. Rėmo jungtys iš nerūdijančio plieno. Karkaso medinės dalys kietmedžio uosio mediena.
  • GU grūdintas stiklas. PVC-OSB fasadui. Trikampiai grūdinto stiklo paketai 6 mm. Aliuminio plokštė struktūriniam stiklui. Struktūrinis silikonas. Rėmo jungtys iš nerūdijančio plieno. Karkaso medinės dalys iš kietmedžio uosio.
  • Vieta židiniui. Ugniai atsparios nerūdijančiojo plieno dalys kamino vidui ir išorei.
KONTAKTAI
© 2023, SPOTHAUZ
arrow-right