Rekreaciniai kupolai
KUPOLAI
Luxury Aura Dome with Glass Door
Ypatingas berėmis kupolas „Aura Dome“ - tai naujai sukurta berėmių kupolo formos pastatų statybos
technologija. Dėl naudojamų unikalių medžiagų ir inžinerinių sprendimų galima lengvai statyti kupolus iš
lengvų ir skaidrių, tačiau tvirtų plokščių, nepridedant jokių sutvirtinančių rėmų.

Kupolas turi puikią sąveika su aplinka. Unikali permatoma konstrukcija leidžia bendrauti su aplinka, tuo
pat metu būnant po uždanga ir apsaugotiems nuo diskomfortą keliančių gamtos sąlygų. Sukurkite
nepamirštamą ir jaukią patirtį savo šeimai, draugams ar klientams.

Daugiau
Aura Dome with Zip Roll - up Door
Išskirtinis berėmis kupolas „Aura Dome“ – tai kupolo formos statinys. Dėl naudojamų unikalių medžiagų ir inžinerijos galite lengvai pastatyti kupolus iš lengvų ir skaidrių, tačiau tvirtų plokščių, nepridėdami jokių sutvirtinančių rėmų.

Sąveika su aplinka. Unikalus skaidrus dizainas leidžia bendrauti su aplinka, būdami apsaugotas ir apsaugotas. Sukurkite nepamirštamą ir jaukią patirtį savo šeimai, draugams ar klientams.
Daugiau
Ø7.2m Alpine Hut Insulated Domes PVC semi-permanent buildings
Sukurtas ir išplėtotas „Alpine Hut“ apšiltintas kupolo apvalkalas tinka naudoti ištisus metus įvairiose klimato sąlygose, esant didelei lietaus ir sniego apkrovai.
Pagal užsakymą sukurtas 7 sluoksnių apšiltintas vokas, pagamintas taip, kad iš paties voko būtų ištraukiama drėgmė. Drėgmei pašalinti numatytos oro pralaidumo ir mikroventiliacijos sistemos.
Panoraminio lango kietmedžio staktos pagamintos su įtraukiamomis išpjautomis polikarbonato juostelėmis, kurios priglunda prie lango, kad ant medienos nesusidarytų kondensatas ir drėgmė.
Tai pusiau nuolatiniai pastatai. „Alpine Hut Insulated Glamping“ Dome be papildomo remonto tarnaus daugiau nei 20 metų. Išskyrus PVC dangą, kuri, priklausomai nuo jūsų klimato ir eksploatavimo sąlygų, tarnaus iki 10-15 metų. Susidėvėjusią PVC dangą galima pakeisti.
Kupolo konstrukcijos apskaičiuotos taip, kad atlaikytų iki 1,6 kN sniego apkrovą ir iki 34 m/s vėjo apkrovą. Jei reikia didesnio atsparumo apkrovai, kreipkitės patarimo.

Daugiau
Ø8m Insulated Glamping Dome PVC-Glass wall - semi-permanent building
Izoliuotas glampingo kupolas su stiklo sienomis ir D8m PVC stogu - surenkamas kupolo komplektas.
Suprojektuotas ir sukurtas "Alpine Cocoon" apšiltintas kupolo apvalkalas tinka naudoti ištisus metus įvairiose klimato sąlygose, esant didelėms lietaus ir sniego apkrovoms.

Daugiau
Sauna Glass Dome
Sauna Glass Dome - pilnai funkcionuojanti pirtis stiklinėje sferoje. Tai puiki atrakcija lankytojams, leidžianti praleisti nepamirštamą dieną. Kupolas yra senos klasikos, unikalaus dizaino ir modernių technologijų derinys.


Daugiau
KONTAKTAI
© 2023, SPOTHAUZ
arrow-right